Park maszyn

Cięcie Blach

Cięcie Blach

Gilotyna przeznaczona jest do cięcia materiałów typu stal czarna, stal powlekana (kolorowa), ocynk, tytan cynk, aluminium, miedź, mosiądz. Istnieje możliwość przygotowania formatek i pasków różnego typu. Poniżej znajdą Państwo przybliżone parametry cięcia.

Maksymalne wymiary cięcia:

Max grubość blachy: 6mm


Max długość cięcia: 2000mm

Wykrawanie Blach

Prasa krawędziowa to urządzenie służące do gięcia blach oraz krawędziowania ich pod dowolnym kątem, wzdłuż linii wyznaczonych przez narzędzia kształtujące.

Do najczęściej zlecanych nam usług należy gięcie blachy, obróbki blacharskie, a także wykonywanie różnego typu kątowników i ceowników. Obsługujemy materiały takie jak: stal czarna, stal powlekana, ocynk, alucynk, aluminium, miedź, stale nierdzewne, kwasoodporne, miedź i inne.

Maksymalne wymiary gięcia:


Max grubość blachy: 6mm


Max długość gięcia: 3000mm

Wykrawanie Blach
Ploter plazmowy

Ploter plazmowy

Nowoczesne wycinarki plazmowe umożliwiają szybką pracę w materiale zachowując jednocześnie niezwykle wysoką precyzję wycinanych detali.

Proces cięcia nie wymaga podgrzewania materiału, szczelina cięcia jest wąska, zakres grubości materiału bardzo szeroki zaczynający się od 1mm. Koszty pracy przecnarki plazmowej CNC są niskie w porównaniu z innymi technikami obróbczymi. Zautomatyzowany palnik plazmowy to doskonałe rozwiązanie obróbcze idące w parze z precyzyjnymi ploterami plamowymi strowanymi numrycznie.

Maksymalne wymiary cięcia plazmowego:


Max grubość blachy: 20mm


Max wymiary arkusza: 3000mm x 1500mm

Giętarka

Model giętarki ERBM50 to inaczej giętarka trzpieniowa, która służy do gięcia rur okrągłych, kwadratowych, prostokątnych i owalnych wykonanych z aluminium, mosiądzu, stali zwykłej i nierdzewnej. Ten model giętarki służy i pozwala na uzyskanie najwyższej jakości gięć dla rur cienkościennych, a także przy wykonywaniu małych promieni. Giętarka ta posiada specjalny układ, który z osobnym zespołem napędowym. Samo gięcie jest możliwe w trybie zarówno manualnym jak i półautomatycznym.

 
Giętarka
Prościarka do drutu

Prościarka do drutu

Przeznaczona jest do prostowania i cięcia pręta zbrojeniowego o gładkiej średnicy od Ø6mm do Ø12mm oraz pręta zbrojeniowego żebrowanego od Ø5mm do Ø12mm, w zależności od typu maszyny.
Poza prostowaniem, maszyna czyści pręty zbrojeniowe z brudu i rdzy.
Kompletny zestaw linek składa się z koła do koła pasowego, maszyny do prostowania i recepcji do prostowania pręta zbrojeniowego.


Giętarka do strzemion

Giętarka RRO-32M jest przeznaczona do drutu służy do gięcia prętów gładkich i żebrowanych, można zastosować je również do obróbki rur, blach i profili. Proste w swojej budowie narzędzie daje mnóstwo możliwości zastosowania, kompaktowa budowa i mały ciężar własny pozwala na zastosowanie tu i teraz. giętarki do drutu można zastosować dla prętów dla średnic w zakresie Ø 6-20 mm.

Giętarka do strzemion
Piła taśmowa

Piła taśmowa

Piły służą do poprzecznego przecinania profili i prętów metalowych.
Mogą być stosowana nie tylko w zakładach rzemieślniczych, ale także na wydziałach produkcyjnych dużych zakładów przemysłowych.
Sposób mocowania ciętego materiału umożliwia łatwe przestawienie kąta cięcia w zakresie 90 do 45 stopni. Ramię z taśmą tnącą unoszone jest ręcznie, natomiast posuw roboczy regulowany jest za pomocą zaworu dławiącego siłownika hydraulicznego.

Tokarka

Uniwersalne tokarki przeznaczone są do obróbki walcowych i kołnierzowych detali w produkcji jednostkowej i seryjnej. Parametry techniczne i wykonanie maszyny umożliwiają obróbkę zgubną i wykańczającą powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych przy zachowaniu wymaganej dokładności obrabianych powierzchni.

Tokarka

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem