O firmie

Nasza Firma Buduje Zaufanie

Firma „DMOSTAL” utworzona została w 2014r, która prężnie rozwinęła swoją specyfikację zawodową. Główną dziedziną, w której działamy jest handel stalą, metalami kolorowymi, produkcją balustrad, tworzenie konstrukcji na potrzeby klienta oraz montaż przeprowadzanej usługi.

Wieloletnia praca w branży pozwoliła nam poznać szczegółowo właściwości i cechy materiałów, z którymi na co dzień pracujemy oraz możliwości ich zastosowania. Nowoczesne maszyny pozwalają nam na szybką realizację oraz wysyłkę na cały kraj. Dzięki temu stajemy się wiarygodną i fachową firmą. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz atesty naszych produktów. Oferujemy wyroby najwyższej jakości oraz służymy fachową pomocą. Mamy doświadczoną kadrę, która zapewnia pełną informację na temat naszych produktów.

Cechujemy się:

  • RZETELNOŚCIĄ – świadczy o precyzyjności, dokładności i poprawności wykonywanych przez nas zadań,
  • UCZCIWOŚCIĄ – ważna jest dla nas etyka zawodowa tzw. szacunek i prawo dla przedsiębiorców, podwykonawców, pracowników, populacji, a także środowiska,
  • PEŁEN PROFESJONALIZM – bycie kompetentnym w tym, co robimy, wywiązywanie się ze swoich obowiązków oraz pokazujemy swoją inicjatywę,
  • JAKOŚCIĄ ZAWARTĄ USŁUG – wysokie standardy pracy i wdrażanie nowoczesnych technologii pozwalają nam zagwarantować, jakość jakiej oczekują nasi klienci.

Inspiruje nas myśl, spojrzenie na świat po przez nowoczesne technologie. Motywujemy oraz chcemy tworzyć lepszą, jakość życia późniejszych pokoleń.

Historia firmy

2020 Dmostal

2020

Jednym z nowoczesnych i znacznie usprawniających pracę urządzeń jest prasa krawędziowa, która pozwoliła nam na dużą precyzję gięcia oraz błyskawiczną szybkość procesu produkcji.

2019 Dmostal

2019

Ze względu na to, że Internet stał się globalnym sklepem, postanowiliśmy rozwinąć naszą działalność i potrzeby klientów o sprzedaż internetową.
W połowie 2019r. zakończyliśmy montaż balustrad balkonowych przy ulicy Odkrytej w Warszawie.
Dążąc do ciągłego doskonalenia oraz rozwoju firmy, zdecydowaliśmy się na zakup innowacyjnego sprzętu do plazmowego cięcia blach i profili.

2018 Dmostal

2018

Mając na uwadze opinię naszych klientów, postanowiliśmy uruchomić nową wersję naszej strony internetowej – tak, aby była o wiele czytelniejsza oraz pozwoliła Państwu bardziej zapoznać się z naszą ofertą.

2018 Dmostal

2018

Miło Nam poinformować, że nasza firma mogła wspomóc budowę nowych bloków – mieszkanie plus w Białej Podlaskiej. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszego portfolio.

2017 Dmostal

2017

Z racji szybkiego rozwijania się naszej firmy, wcielania coraz co większych projektów, inwestowanie w nowe maszyny oraz pozyskiwania nowych klientów – postawiliśmy nową halę warsztatową. Po więcej zdjęć z budowy hali zapraszamy do naszego portfolio.

2016 Dmostal

2016

Wraz z rozwijającą się technologią oraz rynkiem internetowym, postanowiliśmy wejść na rynek e-commerce, aby ułatwić pracę nam oraz co najważniejsze naszym klientom. W planach mamy otwarcie sklepu internetowego, sprzedaż na jednych z najpopularniejszych serwisów aukcyjnych oraz wiele innych.

2014 Dmostal

2014

Oficjalne otwarcie firmy DMOSTAL. Siedziba firmy mieści się pod adresem: 21-400 Łuków, al. Tadeusza Kościuszki 18

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem