O Firmie

Nasza Firma Buduje Zaufanie.Postęp.Satysfakcję.Sukces.


O Nas

        Firma „DMOSTAL” utworzona została w 2014r, która prężnie rozwinęła swoją specyfikację zawodową. Główną dziedziną, w której działamy jest handel stalą, metalami kolorowymi, produkcją balustrad, tworzenie konstrukcji na potrzeby klienta oraz montaż przeprowadzanej usługi.

        Wieloletnia praca w branży pozwoliła nam poznać szczegółowo właściwości i cechy materiałów, z którymi na co dzień pracujemy oraz możliwości ich zastosowania. Nowoczesne maszyny pozwalają nam na szybką realizację oraz wysyłkę na cały kraj. Dzięki temu stajemy się wiarygodną i fachową firmą. Posiadamy niezbędne certyfikaty oraz atesty naszych produktów. Oferujemy wyroby najwyższej jakości oraz służymy fachową pomocą. Mamy doświadczoną kadrę, która zapewnia pełną informację na temat naszych produktów.

Cechujemy się: 

  • RZETELNOŚCIĄ– świadczy o precyzyjności, dokładności i poprawności wykonywanych przez nas zadań,
  • UCZCIWOŚCIĄ– ważna jest dla nas etyka zawodowa tzw. szacunek i prawo dla przedsiębiorców, podwykonawców, pracowników, populacji, a także środowiska,
  • PEŁEN PROFESJONALIZM– bycie kompetentnym w tym, co robimy, wywiązywanie się ze swoich obowiązków oraz pokazujemy swoją inicjatywę,
  • JAKOŚCIĄ ZAWARTĄ USŁUG– wysokie standardy pracy i wdrażanie nowoczesnych technologii pozwalają nam zagwarantować, jakość jakiej oczekują nasi klienci.

Inspiruje nas myśl, spojrzenie na świat po przez nowoczesne technologie. Motywujemy oraz chcemy tworzyć lepszą, jakość życia późniejszych pokoleń.

 


Historia Firmy

Screenshot-2018-6-27 DMOSTAL – Skład Stali Aluminium, Usługi Spawalnicze, Balustrady Ogrodzenia
IMG_2948
IMG_2497
Print
d